MOKART - internet bezprzewodowy, serwis komputerów
Nawigacja
Twój Dostawca NETA

Zostań naszym klientem
Sprawdź czy jesteś w zasięgu naszej sieci.
BEZPŁATNY pomiar zasięgu możesz zgłosić pod nr tel. 13 492 40 95
Uzupełnianie tuszów

Regeneracja/uzupełnianie tuszów i tonerów do drukarek
Czas oczekiwania 10 minut na wkład atramentowy, 30 minut na toner laserowy
OpenOffice.org

U nas zamówisz najnowszą wersję pakietu biurowego OpenOffice.org PL
Kontakty
Tel. 13 492 40 95
kom. 500 780 780
kom. 515 671 576
kom. 883 248 787 biuro@mokart.pl
Skype
My - SKLEP
My - SERWIS
My - HURT
Gadu-Gadu
- SKLEP
- SERWIS
- HURT
Godziny otwarcia
Zapraszamy:
pn - pt 8.00 - 17.00
sob. 9.00 - 13.00
Live CZAT MOKART
KONKURS

Szczegóły na FB
KLIKNIJ
w panelu obok

i dołacz do zabawy
Strony www

Obrazy: strony_www.jpg

Obecnie trudno wyobrazić sobie działalność jakiejkolwiek firmy bez strony internetowej, jednak coraz bardziej istotne staje się nie samo jej posiadanie ale jej skuteczność. O tym czy strona jest skuteczna decyduje nie tylko oferta i obsługa ale także wypozycjonowanie, przyjazny interfejs, użyteczność strony, szybkość działania i inne pozornie mało istotne czynniki które jednak mogą zadecydować o tym jak duża część odwiedzających stanie się realnymi klientami.
Nasza oferta obejmuje serwisy internetowe o dowolnej funkcjonalności. Dzięki wypracowanym procedurom realizacji zleceń, możemy oferować strony internetowe nawet najbardziej wymagającym klientom. W naszym portfolio znajdą Państwo przykłady realizacji różnorodnych serwisów internetowych. Niezależnie od tego czy jest to prosta strona wizytówka czy też rozbudowany serwisu zintegrowany z zewnętrznymi serwisami internetowymi gwarantujemy indywidualne podejście i atrakcyjną cenę realizacji.
Tworzone przez nas serwisy cechują się szczegółowym dopracowaniem, szybką pracą nawet z bazami zawierającymi miliony rekordów, zgodności ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi, interfejsem użytkownika zoptymalizowanym pod kątem użyteczności oraz panelem administracyjnym zapewniającym komfort administracji. Wszystkie stworzone przez nas strony są także łatwe w rozbudowie o dowolne funkcjonalności w dogodnym czasie.
Oferujemy także kompleksową obsługę stron internetowych oraz integracje z dowolnymi innymi serwisami lub zewnętrznymi bazami danych, systemami sprzedaży i innymi aplikacjami bazodanowymi. Na podstawie wieloletniego doświadczenia nasi projektanci i programiści tworzą serwisy elastyczne, wydajne i bezpieczne.
Ceny wykonania serwisów internetowych uzgadniane są indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę. 

Facebook Like